שחף - אימון אישי ועסקי
שחף אימון והדרכה - מאמרים
לחיות מתוך בחירה

מצב נפוץ הוא זה שבו אנשים מנהלים את חייהם בתוך תקופת המתנה אינסופית, הנמשכת שנים ארוכות; על אלו עם הדירה המוזנחת כי הם תכף עוזבים אותה, מערכת היחסים המוזנחת כי הם לא בטוחים שהם רוצים בה, ועל הצורך לבחור במה שיש או לשנות אותו.

(פורסם ב-nrgמעריב)


אל תאמר "בדיעבד"

ישנה מילה אחת קטנה, זניחה, שנאמרת ללא תשומת לב יתרה, כמעט בהיסח הדעת. היא אינה נתפשת כשלילית, מזיקה או פוגעת. אך אם תקשיבו היטב תשמעו ללא קושי כמה כאב יש במילה הזאת, כמה חרטה, צער וסבל הנובעים ממחשבה בלתי פוסקת המלווה אותה ואומרת: "מה היה יכול להיות אם...". למילה הזו קוראים "בדיעבד".

(פורסם ב-nrgמעריב ב-9.3.09)


חלומות ככלי ליצירת מציאות

ישנן תיאוריות רוחניות הגורסות שמצב החלום אמיתי לא פחות ממצב הערות, ושבעצם אנו חולמים את חיינו. ללא קשר אם אתם מאמינים בכך או לא, לחלומות יש ערך רב והם מאפשרים התמודדות עם אירועים בלתי פתורים, אתגרים קיימים ואף מהווים קרקע ליצירה של אירועים עתידיים.


 


מחוויות המשתתפים בסדנה פשוט להיות מאושר

"קיבלתי כלים המאפשרים לי להיות מאושרת יותר! למדתי כיצד להתמודד עם כאב ולצמוח מכך, להשפיע על רגשותי ותגובותי, להיות כאן ועכשיו, להתנתק מהמחשבות, להפתח לאחרים ופשוט לחוות! המנחה מדהימה, מרגיעה, שלווה ומעוררת השראה והאוירה חמימה ואינטימית. קטי, תל-אביב"

לחוויות נוספות...


   1 2
  |  054-6642142  |  info@shahafcoaching.com