שחף - אימון אישי ועסקי
רקע אישי
 
הי,

אני שרון שחף, מאמנת משנת 2008,
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במנהל עסקים והסמכה בינלאומית באימון (CPCC) מטעם בית הספר לאימון CTI.
 
למרות שלימודי האימון היו עבורי חוויה עוצמתית ביותר, עם סיומם החלטתי שלא אעבוד לפי השיטה בה למדתי. האימון מטבע מהותו מתעלם מהעבר ומביט על העתיד בלבד, אך לצורך פתרון הבעיות שמציקות לרובנו המוחלט נדרש יותר מכך; על-מנת להשיג את מטרותינו וגם ליהנות מהן עלינו קודם כל להשתחרר ממטען העבר ומדפוסים מעכבים שעדיין חיים בקרבנו ומנהלים ביד רמה את חיינו.
 
את שיטת האימון הרגשי פיתחתי לאחר שנים בהן חיפשתי מענה שיאפשר לי להשתחרר כליל מהדפוסים המעכבים שפגעו שוב ושוב בחיי. במהלך חיפושיי התנסיתי כמעט בכל השיטות האפשריות - סדנאות להתפתחות אישית, טיפול פסיכולוגי,NLP ואימון אישי. ואף שכל אחת מהן הוסיפה נדבך חשוב להתפתחותי האישית, אף אחת מהן לא הביאה אותי למקום אליו שאפתי להגיע, ולא היתה לי כל כוונה להסתפק בפחות מכך.
 
בשנת 2008 חוויתי טרנספורמציה אישית בה הפכתי מאדם שהיה אמנם חזק ומצליחן אך גם מלא מרירות, רחמים עצמיים וכעס, לאדם שליו ובטוח שמנהל יחסים תקינים עם העולם ופועל ביעילות להשגת מטרותיו. לא השגתי זאת באמצעות שיטה כלשהי אלא באמצעות ההבנה שאני היא זו שיוצרת את כל מה שאני חווה. כשהבנתי זאת התחלתי להתמקד בשינוי עצמי שיביא לי את התוצאות אליהן אני שואפת ואת היחס אותו אני מבקשת, ואכן לאחר שנים ארוכות של תסכול סוף-סוף השגתי את מה שעליו תמיד חלמתי.
 
את התובנות שסייעו לי להשיג זאת גיבשתי לכדי שיטה מובנית בעזרתה אני מאפשרת ללקוחותיי לחוות שינוי מרחיק לכת בתוך חודשים ספורים בלבד.
 
אני מזמינה אתכם להכיר אותי באמצעות שפע המידע שבאתר, להצטרף אלי בפייסבוק ומקווה יום אחד להכירכם גם באופן אישי :)
 
שלכם,
שרון
  |  054-6642142  |  info@shahafcoaching.com